Jdi na obsah Jdi na menu
 


15. 2. 2018

Rezeda U Kopyta 2018

Letní tábor "Rezeda U Kopyta" se koná 18. - 25. 8. 2018 v penzionu manželů Procházkových v Pavličkách na Kokořínsku. Maximální kapacita tábora je 16 dětí. Starat se o ně bude tým čtyř zkušených vedoucích včetně zdravotníka, dětem budeme také sami vařit. Jezdeckou výuku povede přímo majitelka koní - Soňa Procházková. Celým týdnem se bude prolínat celotáborová hra na motivy románu Julese Verna "Cesta kolem světa za 80 dní". 
 

Cena tábora: 3.500,- Kč za týden zahrnuje ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, domácí stravu 5 x denně (jídelníček bude sestavován se zdravotníkem a před táborem zveřejněn), pitný režim, materiál na výtvarné činnosti a celotáborovou hru, zpěvníček, odměny pro děti. Vedoucí pracují na našich táborech jako dobrovolníci bez nároku na finanční odměnu, což nám umožňuje držet cenu nízko i při perfektním personálním zajištění, pestrém programu, kvalitním ubytování a nutričně hodnotné stravě. 

Cena nezahrnuje částku na jezdeckou výuku: 1.500,- Kč (5 hodin á 300,- Kč), platí se zvlášť dle skutečně využitých hodin, případné "neproježděné" peníze Vám budou po táboře vráceny. 

Náš tým:

Mgr. Kristýna Hulová, DiS. - hlavní vedoucí tábora
Mgr. Eva Hocká - vedoucí 
Vojtěch Kopta - vedoucí 
Mgr. Kateřina Bartošová - zdravotník

Dokumenty ke stažení:

Přihláška U Kopyta 2018

Informace pro rodiče U Kopyta 2018

Účastnický list - bezinfekčnost 2018

Posudek o zdravotní způsobilosti

Doporučené vybavení U Kopyta 2018

Jídelníček U Kopyta 2018